Dofinansowanie Z UM Gliwice

Strona główna / Dofinansowanie Z UM Gliwice

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że z dniem 01.09.2017 r. żłobek AKUKU otrzymał z Urzędu Miasta Gliwice dofinansowanie pobytu w wysokości 320 zł miesięcznie na dziecko. Liczba miejsc objętych dofinansowaniem wynosi 29 i dotyczy mieszkańców miasta Gliwice. Okres dofinansowania kończy się dnia 31.08.2018 r.

W związku z otrzymanym dofinansowaniem (320 zł) wysokość czesnego zostaje pomniejszona o tę kwotę.

 

Informujemy jednocześnie, że z dniem 01.09.2018 roku Żłobek AKUKU otrzyma z Urzędu Miasta Gliwice dofinansowanie pobytu w wysokości 480 zł miesięcznie na dziecko. Liczba miejsc objętych dofinansowaniem wynosi 40 i dotyczy wyłącznie mieszkańców miasta Gliwice. Okres dofinansowania kończy się dnia 31.08.2019 roku. W związku z otrzymanym dofinansowaniem (480 zł) wysokość czesnego zostanie pomniejszona o tę kwotę.

O Żłobku AKUKU

Jesteśmy Żłobkiem (a nie klubem malucha), spełniającym wymagania i podlegającym Państwowej Straży Pożarnej, Sanepidowi i Urzędowi Miasta. Spełniamy wszelkie normy bezpieczeństwa!
Wszystko, co znajduje się w naszym Żłobku posiada certyfikaty i niezbędne atesty higieniczne. Chcąc zapewnić dzieciom bezpieczne warunki, wyposażyliśmy nasz Żłobek Akuku w najlepszej jakości sprzęt oraz atestowane zabawki.


Znajdziesz nas na Facebooku